Championat 2016

Championat oppnådd i 2016: 

 

NJ (L) CH, Ristjernet`s Crispo, NO46081/14, Eier: Mathias Nomme

 

NJ (L) CH, Rakel, NO36068/14, Eier: Jan Helge Skuggedal

 

N UCH, A.F.Elgkronas Birk NO34873/13 Eier: Jon V. Nomme

 

N J(L)CH, A.F.Elgkronas Birk NO34873/13 Eier: Jon V. Nomme

 

NJ(B)CH, Gokstadhaugen's Minni NO 43458/11 Eier: Irene og Gustav Sørum

 

NJ(B)CH, Gokstadhaugen's Argo NO 43447/11 Eier: Irene og Gustav Sørum

 

NUCH, Gokstadhaugen's Argo NO 43447/11 Eier: Irene og Gustav Sørum

 

C.I.B, Gokstadhaugen's Argo NO 43447/11 Eier: Irene og Gustav Sørum

 

NORDISK UCH, Gokstadhaugen's Lotus JR NO 55302/11 Eier: Irene og Gustav Sørum

 

FIUCH, Gokstadhaugen's Lotus JR NO 55302/11 Eier: Irene og Gustav Sørum

 

CIE, Gokstadhaugen's Lotus JR NO 55302/11 Eier: Irene og Gustav Sørum

 

Championat 2015

Championat oppnådd i 2015: 

 

NUCH Zusanne Av Hatteråsen  NO 46457/10  Eier: Berit og Bjørn Rustand 

   

NJ(L)CH  SEJ(L)CH  FINJCH  NORD JCH Jamtvollens Vilje NO 37556/13 Eier: Even Grindvollen  

 

 

NJ(L)CH Jamtvollens Frøya NO 37554/13  Eier: Eilin Erlandsen 

   

INT NUCH NJ(B)CH Gokstadhaugen's EEA NO 41770/10 Eier: Irene og Gustav Sørum

   

NUCH NJ(B)CH Gokstadhaugen's SAGA NO34057/12  Eier: Irene og Gustav Sørum  

 

 

INT N DK UCH DKV-15 NJ(B)CH Gokstadhaugen's LOTUS JR.  NO 55302/11

Eier: Irene og Gustav Sørum  

 

NUCH NJ(B)CH NORDJV-10 Gokstadhaugen's JULA  NO 32222/10 2015

Eier: Irene og Gustav Sørum

 

NJ(B)CH Rønni

NO55703/12 Eier: Solveig Haugan Jonsen

 

 

Championat 2014

Championat oppnådd i 2014: 

 

NJ(L)CH Gopollhaugens Milo, NO 44866/11 Eier: Jørgen Rønneberg

 

NJ(L)CH Brånajota`s Bjønn, NO 42177/10 Eier: Knut Webjørn Kjølnes

 

NJ(L)CH Kompis, NO 35012/11 Eier: Even Lærum

 

NJ(B)CH Gokstadhaugen's Lotus jr, NO 55302/11 Eier: Irene og Gustav Sørum

 

NJ(B)CH Gokstadhaugen's Saga, NO 34057/12 Eier: Irene og Gustav Sørum

 

INT UCH Gokstadhaugen's EEA, NO 41770/10 Eier: Irene og Gustav Sørum

 

NUCH Gokstadhaugen's Minni, NO 43458/11 Eier: Irene og Gustav Sørum

 

NJ(L)CH FINJCH Milo, FI 53492/11 Eier: Jørn Egil Thomassen

 

NJ(L)CH Lauritz, NO 44385/10 Eier: Rune Bøe

Championat 2013

Championat oppnådd i 2013: 

 

NUCH NORDJV-10 Gokstadhaugen's Jula, NO 32222/10, Eier: Irene og Gustav Sørum

 

NJ(L)CH Koimyras Odin, NO 45198/11, Eier: Terje Skilbred

 

NJ(L)CH Brånajota's Tappi, NO 42179/10, Eier: Trond Vegar Nilsen

 

NJ(L)CH Briskebyens Anker, NO 45164/10, Eier: Stine Iversen

 

NJ(L)CH SJ(L)CH Alaberget Bixi, NO 50246/11, Eier: Torgrim Tomta

Championat 2012

Championater oppnådd i 2012: 

 

INT UCH N SJ(B)CH Gokstadhaugen’s Lystige Barlinn, 04229/05, Eier: Irene & Gustav Sørum

 

N J(L)CH Brånajotas Pia, NO42181/10, Eier: Kåre Hustuft

 

N J(L)CH Knektedammens Zita, NO39346/09, Eier: Lars Anton Steinsholt

 

N UCH N SJ(L)CH FIN J(L)CH NORD J(L)CH Botnebekken’s Dusty, NO50176/09, Eier:  Even Grindvollen

 

N J(L)CH Frøken, NO 32836/10, Eier: Jan Helge Skuggedal

 

N J(L)CH FIN J(L)CH Ammi, NO17413/07, Eier: Bent Åge Erlandsen

 

N J(L)CH SJ(L)CH Dundermyrens Kia, S23460/2008, Eier: Torgrim Tomta

 

N J(L)CH Bamsåsens Ask, NO45733/09, Eier: Karl Atle Eide

Championat 2011

Championater oppnådd i 2011: 

 

N J(L)CH Burre, NO06846/06, Eier: Hans Kristian Olsen

 

N J(L)CH FIN J(L)CH Teerevannen Misska, FIN25555/08, Eier: Jørn Egil Thomassen

 

N J(L)CH Ammi, NO17413/07, Eier: Bent Åge Erlandsen

 

N J(L)CH SE J(L)CH Botnebekken’s Dusty, NO50176/09, Eier: Even Grindvollen

 

N J(L)CH Rex av Gausbu, NO44943/09, Eier: Johan Anders Langved

Championat 2010

Championater oppnådd i 2010: 

 

N J(L)CH Skinnemoens Truls, Eier: Steinar Jovall

 

N UCH SE UCH N J(B)CH SE J(LE)CH NORDV-09 Gokstadh. Haugtussa, Eier: Irene og Gustav Sørum

 

N  J(L)CH Kvitskjærets Ola, Eier: Martin Reier Rønningen

 

N J(L)CH Körttilaikan Bertta, Eier: Nils Henrik Aker

 

N J(L)CH Henry, Eier: Nils Oskar Næss 

Championat 2009

Championater oppnådd i 2009: 

 

N UCH Freia, Eier: Arne Håkon Langerud
 

N J(L)CH Silivilin Moppe, Eier: Knut Otto Espeseth

 

N J(L)CH Tea, Eier: Erik Torbjørn Sætra

 

N J(L)CH Irja av Hatteråsen, Eier: Berit og Bjørn Rustand

 

N J(L)CH Kallioniemi Kiti, Eier: Hans Jørgen Haslestad

 

N J(L)CH SE J(L)CH FIN J(L)CH Kallioniemi Malla, Eier: Nils Henrik Aker

 

N UCH NORDV-09 Gokstadhaugen’s Haugtussa 27633/07, Eier: Irene og Gustav Sørum

 

N J(B)CH Gokstadhaugen’s Frida 08986/06, Eier: Irene og Gustav Sørum

Championat 2008

Championater oppnådd i 2008: 

 

N UCH Frolingens Ask, Eier: Frode Vestgården

 

N UCH Jazzu av Barlindås, Eier: Anne og Terje Nordkvelle

 

N J(B)CH Børja, Eier: Solveig Haugan Jonsen

 

N J(L)CH Trolljentemyra`s Tajko, Eier: Jon Erik Solberg

 

N J(L)CH Kvärnvikens Tindra, Eier Ole Kristian Bogstad

 

N J(L)CH Skrim, Eier: Øyvind Styrvold

 

N J(L)CH SE J(L)CH Hänsjöens Akke, Eier: Tore Bårnes

 

N J(L)CH Lotta, Eier: Hans Petter Lunde

 

N J(L)CH SE J(L)CH Lehtikankaan Rita, Eier: Hans Jørgen Haslestad

 

N J(L)CH FIN J(L)CH Kallioniemi Kiti, Eier: Hans Jørgen Haslestad

Championat 2007

Championater oppnådd i 2007: 

N J(L)CH FIN J(L)CH  Asko av Barlindås, Eier: Anne og Terje Nordkvelle

 

N J(L)CH Rusåsen`s Hiti, Eier: Einar Edland

 

N J(L)CH Knektedammens Frøya, Eier: Harald Næss

 

N J(L)CH Nero, Eier: Berit og Svein Grepperud

 

N J(L)CH Trolljentemyras Ponnse, Eier: Henrik og Ole Kr Bogstad

 

N J(B)CH SE J(LE)CH Gokstadhaugens Lystige Barlinn 04229/05, Eier: Irene og Gustav Sørum

 

SE J(LE)CH Linnea NJ(B)CH: NJ(B)CH SE J(LE)CH 19260/02, Eier: Irene og Gustav Sørum

 

SE J(LE)CH Trym NJ(B)CH: NJ(B)CH SE J(LE)CH 19258/02, Eier: Irene og Gustav Sørum